سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • برگزاری ششمین نمایشگاه الکامپ توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای کرمانشاه

     کد: 23984
     تاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 511
     ششمین نمایشگاه الکامپ توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای استان کرمانشاه 24 الی 27بهمن ماه 96 برگزار خواهد شد.

      به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان کرمانشاه، ششمین نمایشگاه الکامپ توسط سازمان نصر استان از تاریخ 24 الی 27 بهمن ماه جاری در محل نمایشگاههای بین المللی استان کرمانشاه واقع در پارک شاهد برگزار خواهد شد.  زمان بازدید از این نمایشگاه ساعت 15 الی 20 است.

     نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها برگزار می شود.

     در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می شود و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فی مابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می کند.

     در راستای حمایت از اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای در نمایشگاه الکامپ 96 اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای استان کرمانشاه با 50 درصد تخفیف جهت اخذ غرفه میتوانند در نمایشگاه شرکت کنند.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان