سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • گزارش خبری و تصویری بازدید رئیس سازمان از تحریریه روزنامه جهان اقتصاد

     کد: 23390
     تاریخ: ۱۳۹۶/۰۶/۰۵
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 277
     ناصرعلی سعادت رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور از تحریریه روزنامه جهان اقتصاد بازدید کرد.
      
      
     به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، در این نشست سعید تقی پور صاحب‌امتیاز و رئیس شورای سردبیری روزنامه جهان اقتصاد و علی شفائی خبرنگار جهان اقتصاد میزبان ناصرعلی سعادت رئیس سازمان، اصغر رضانژاد دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران و مدیران روابط عمومی تهران و کشور بودند.
     در ابتدا سعادت بر لزوم توجه رسانه‌های عمومی و اقتصادی بر پوشش اخبار حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تاکید کرد و افزود: صنعت رو به رشد فاوا، در تمام دنیا گره‌گشای اقتصادهای جهانی بوده است و در کشورمان نیز دست‌یابی به رشد 8 درصدی تعیین‌شده در برنامه ششم توسعه از طریق صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات میسر خواهد شد. رسانه‌ها باید با درک این نقش کلیدی نسبت به اخبار و اتفاقات این حوزه حساس باشند و افکار عمومی را نسبت به آن آگاه سازند.
     تقی پور نیز با تایید صحبت‌های رئیس سازمان با اشاره به وضعیت اقتصاد کشور افزود: جهان اقتصاد به‌عنوان یک رسانه تخصصی اقتصادی در تمامی بخش‌های این حوزه فعال است و اخبار و فعالیت‌های بخش‌های خصوصی و تشکل‌ها را به میزان اخبار بخش دولتی اطلاع‌رسانی می‌کند. بااین‌وجود تشکل‌های بخش خصوصی را به انجام اقدامات تاثیرگذار بر بدنه صنف و روند سیاست‌گذاری در اقتصاد کشور تشویق می‌کند.
      
      
      
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان