سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • گزارش خبری و تصویری بازدید رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور از سایت خبری دیجیاتو

     کد: 23329
     تاریخ: ۱۳۹۶/۰۵/۱۸
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 735
     ناصرعلی سعادت رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور از سایت خبری دیجیاتو بازدید کرد.
      
      
     به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، ناصر علی سعادت رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و باقر بحری عضو شورای مرکزی و نائب رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران به همراه روابط عمومی سازمان کشور و تهران ضمن دیدار از تحریریه سایت خبری دیجیاتو با مانی قاسمی سردبیر سایت خبری دیجیاتو نیز دیدار کردند.
     در این بازدید، سعادت با ابراز خوشحالی از فعالیت دیجیاتو به عنوان یک سایت خبری موفق و بر لزوم مشارکت جوانان در فعالیت‌های صنفی تاکید کرد و گفت: رشد و پیشرفت صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات بر جریان اطلاع‌رسانی اخبار نیز تاثیر مثبت گذاشته است و امروزه تمامی اخبار پیش از آنکه از طریق صداوسیما و رسانه‌های مکتوب منتشر شود به‌وسیله خبرگزاری‌ها و سراچه‌های خبری به‌صورت آنلاین به اطلاع عموم رسانده می‌شود. 
     سعادت در ادامه به رسانه‌های نسل جدید، توصیه کرد: سایت خبری دیجیاتو علاوه بر اینکه یک رسانه با تعداد قابل‌توجهی مخاطب و بازدیدکننده است که روزانه به این سایت مراجعه می‌کنند به‌نوعی یک کسب‌وکار الکترونیکی است و حوزه فعالیت آن با سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مرتبط است. ما در سازمان از همکاری و مشارکت جوانان خوش‌فکری که باپشتکار و تلاش  موفق می‌شوند ایده‌هایشان را به ثمر برسانند، استقبال می‌کنیم. 
     او در ادامه افزود: برای وارد شدن به فعالیت صنفی باید بدانید که در برابر ناملایمات دلسرد نشوید و برای رسیدن به خواسته‌های صنفی که منافع آن شامل حال تمامی فعالان این حوزه می‌شود دست از تلاش نکشید.
      
      
      
      
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان