سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • در نشست خبری جمع‌بندی نمایشگاه الکامپ اعلام شد:

     الکامپ 23، از نظر کمی و کیفی بهترین الکامپ تاریخ بود

     کد: 23274
     تاریخ: ۱۳۹۶/۰۵/۰۳
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 712
     رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به همراه مدیر اجرایی الکامپ، در نشستی خبری به جمع‌بندی این رویداد پرداختند.

      ستاد خبری الکامپ- ناصرعلی سعادت رییس سازمان نصر کشور در این نشست خبری گفت: با وجود آن که تنها بین دوره پیشین و این دوره نمایشگاه فاصله بود و رد این بین تعطیلان نوروز، ماه مبارک رمضان و انتخابات ریاست جمهوری را داشتیم، اما این نمایشگاه با رشد قابل توجهری روبرو شد.

     وی ادامه داد: با وجود رکودی که در اقتصاد کشور وجود دارد، الکامپ 70 درصد رشد کرد و بیش از 800 شرکت در حدود 35 هزار متر مربع در نمایشگاه حضور یافتند.

     سعادت گفت: رشد نمایشگاه تنها کمی نبوده و در بخش کیفی نیز هم بخش‌های مختلف این رویداد رشد کرد و هم شرکت‌ها با قوت بیشتری در آن حضور یافتند.

     رییس سازمان نصر کشور گفت: دستگاه‌های دولتی هم در سالن دولت الکترونیکی با قدرت ظاهر شدند و مهم‌ترین پروژه دولت یعنی شبکه ملی اطلاعات، در الکامپ افتتاح شد.

     وی با بیان این که الکامپ در سه سال گذشته مسیر رو به رشدی را داشته است گفت: مدیر سبیت دو سال است کهش خصا به الکامپ آمده و به همکاری مشترک با سازمان نصر می‌پردازد. امروز نیز در نشستی با هم توافق کردیم که ایارن مشارکت خوبی در دوره بعدی سبیت داشته باشد.

     سعادت با بیان این که متراژ و تعداد استارتاپ‌های حاضر در بخش الکام‌استارز از دوره بیست و یکم تا به حال 6 برابر شده است گفت: الکام‌استارز ابزار مناسبی برای رشد کسب و کارهای نوپا شده  و اگر شرکت‌های قدیمی صنف نجنبند، نوپاها جای آنها را خواهند گرفت.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان