سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • مشکلات پیش روی استارتاپ‌ها به سرعت رفع خواهد شد

     کد: 23269
     تاریخ: ۱۳۹۶/۰۵/۰۳
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 535
     در صبح چهارمین روز نمایشگاه الکامپ، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور ایران و رییس بنیاد علمی نخبگان، به بازدید از سالن الکام استارز در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ پرداخت.

      

     ستاد خبری الکامپ- سورنا ستاری پس از بازدید از سالن الکام‌استارز، در جمع استارتاپ‌ها به سخنرانی پرداخت و گفت:  در سه سال گذشته موانع زیادی از پیش پای استارتاپ‌ها برطرف شده است اما همچنان مشکلات زیادی بر سر راه است.

     وی افزود: با کمک خود استارتاپ‌ها و دولت می‌توان بوروکراسی سنگین در سیستم دولتی را که مانع توسعه کارافرینی است، پشت سر گذاشت.

     معاون علمی و فناوری رییس جمهور با بیان این که وضعیت نسبت به 6 ماه پیش متفاوت است و مشکلات زیادی حل شده گفت: قطعا مشکلات فعلی هم به سرعت برطرف می‌شود و به زودی کسب و کارهای نوپای امروز، بزرگ‌ترین شرکت‌های ایران خواهند شد.

     ستاری با بیان این که سرمایه‌گذارانی که تا دیروز به دنبال حضور در پروژه‌های نفت و سیمان و پتروشیمی بودند اکنون به حوزه استارتاپ‌ها علاقه‌مند شده‌‌اند گفت:  استارتاپ‌ها باید در هفته 10 درصد رشد کنند در غیر این صورت حتما در تیم‌شان باید تغییر ایجاد کنند.

     ستاری همچنین در جمع خبرنگاران با رد شایعه حضورش در وزارت ارتباطات یا وزارت صنعت گفت: در کابینه بعدی حضور دارم اما پست وزارت را قبول نخواهم کرد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان