سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • فراخوان جذب حامی مالی برای سالن الکام استارز

     کد: 23105
     تاریخ: ۱۳۹۶/۰۴/۱۰
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 1796
     سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور از شرکتهایی که علاقه مند به بهره مند شدن از شرایط تبلیغات ویژه در سالن الکام استارز در نمایشگاه الکامپ بیست و سوم هستند، دعوت به همکاری میکند.
      
     به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، سازمان با هدف پرورش و حمایت جوانان در راه‌اندازی و تقویت کسب‌وکارهای نوپا، در اقدامی نوآورانه و برای نخستین بار سالنی مجزا را به استارتاپها اختصاص داد.  در الکامپ بیست و یکم به عنوان اولین تجربه به منظور معرفی توانمندی کسب و کارهای نوپا 80 استارتاپ با حمایت کامل سازمان در نمایشگاه الکامپ حضور یافتند سپس با استقبال گسترده بازدیدکنندگان و استارتاپها این مدل حمایتی تداوم یافت و در الکامپ بیست و دوم با حمایت از 250 کسب و کار نوپا این روند به اوج خود رسید. 
     امسال نیز سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برای سومین سال پیاپی در راستای حمایت از کسب و کارهای نوپا سالن های 8 و 9 که از بهترین سالنهای نمایشگاه بین المللی تهران به شمار میروند را به استارتاپها اختصاص داده است تا با ارائه امکانات و تجهیزات با کیفیت در یک سالن بزرگتر تجربه ای متفاوت را برای استارتاپها رقم بزند.
     بدینوسیله به اطلاع میرساند، شرکت های علاقه مند به حمایت از برپاسازی سالن الکام استارز و بهره مندی از شرایط تبلیغات ویژه نمایشگاه درخواست خود را به طور همزمان برای نشانی الکترونیکی majdi@irannsr.org و شماره فکس 42917100-021 ارسال فرمایند. 
     بیست و سومین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) از 30 تیر ماه تا دوم مرداد ماه به مدت چهار روز توسط سازمان نظام‌ صنفی رایانه‌ای کشور برگزار خواهد شد.
      

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان