سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • فراخوان ارسال طرح پیشنهادی تشکیل ستاد خبری الکامپ بیست و سوم

     کد: 22895
     تاریخ: ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 1472
     سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به عنوان برگزار کننده نمایشگاه الکامپ بیست و سوم ، فراخوان ارسال طرح های پیشنهادی جهت تشکیل ستاد خبری الکامپ را منتشر کرد.

      

      
     به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، مجوز برگزاری بیست و سومین نمایشگاه الکامپ برای سومین سال پیاپی، به نام سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور صادر شده است. تجربه موفق برگزاری نمایشگاه الکامپ در سال گذشته و پوشش خبری گسترده این رویداد و استقبال رسانه های تخصصی و فعالان عرصه خبر در سال جاری، سازمان را بر آن داشت از تمامی رسانه های تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات که علاقه مند به همکاری هستند، دعوت به عمل آورد، طرح های پیشنهادی خود را جهت تشکیل ستاد خبری نمایشگاه الکامپ بیست و سوم تهیه و ارسال کنند. 
     فعالان و رسانه های متخصص در عرصه پوشش اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات تا پایان روز دوشنبه یکم خردادماه مهلت دارند، طرح پیشنهادی خود برای ستاد خبری الکامپ بیست و سوم را از طریق آدرس ایمیل majdi@irannsr.org ارسال کنند. 
     بیست و سومین نمایشگاه الکامپ سال جاری در روزهای 30 تیر ماه تا دوم مرداد ماه در محل نمایشگاه های دایمی تهران برگزار خواهد شد.
      
      
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان