سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • ده استارتاپ برتر الکام استارز معرفی شدند

     کد: 22324
     تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۴
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 4409
     استارتاپ های کی کجاس، ریکامندر و پوشه با رای داوران به عنوان برترین کسب و کارهای نوپا این دوره از الکام استارز معرفی شدند.

      
     به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، از مجموع 151 استارتاپی که برای ارائه سخنرانی در سالن الکام استارز در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ ثبت نام کردند، 135 سخنرانی انجام شد که توسط 38 داور مورد ارزیابی قرار گرفتند و در نهایت 10 استارتاپ برتر معرفی شدند.
     استارتاپهای کی کجاس، ریکامندر و پوشه رتبه یک تا سه را از آن خود کردند و به این ترتیب در پاویون استارتاپهای نمایشگاه سبیت 2017 آلمان حضور خواهند یافت؛ سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور هزینه اقامت و حضور این سه استارتاپ را تقبل خواهد کرد.
      
     هفت استارتاپ دیگر شامل مهربانه، بقچه، اینستاچاپ، ایوند، تری دی فست (3DFAST)، کیف پول شخصی نیوُ و تِله طب نیز به رای داوران در رده های بعدی قرار گرفتند که ضمن دریافت مجوز حضور در نمایشگاه سبیت آلمان، هزینه غرفه این گروه ها نیز توسط سازمان پرداخت می شود.
      
     چنانچه استارتاپهای تایید شده به هر دلیل امکان همراهی تیم کسب و کارهای نوپا جهت حضور در نمایشگاه سبیت 2017 آلمان را نداشته باشند،  استارتاپ بعدی که در لیست رده بندی اعلام شده جایگزین آن خواهد شد.
      
      
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان