سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • با حمایت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور؛

     خیمه استارتاپ ها در الکامپ بیست و یکم برپا می‌شود

     کد: 19829
     تاریخ: ۱۳۹۴/۰۹/۱۴
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 3930
     کسب‌وکارهای نوپا (استارتاپ ها) که علاقه‌مند به حضور در نمایشگاه الکامپ بیست و یکم هستند، آمادگی خود جهت حضور در این رویداد بین‌المللی به دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور اعلام کنند.

      به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، باقر بحری سخنگوی کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ بابیان این خبر، گفت: سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به‌منظور حمایت از رشد و بلوغ فرهنگ کارآفرینی در چارچوب‌های ملی و بومی ایران ، فضایی را برای حضور این کسب‌وکارهای نوپا در نمایشگاه الکامپ در نظر گرفته است. 

     او با اشاره به اینکه ایجاد فضای کارآفرینی و رونق بخشیدن به این بخش در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات نیازمند ایجاد انگیزه است، افزود: حمایت از استارتاپ ها و طرح‌های جدید و خلاقانه در جهت رشد و توسعه صنعت ICT کشور از اهداف سازمان به شمار می‌رود به همین منظور سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به‌عنوان برگزارکننده بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ، در نظر دارد فرصتی را برای کسب‌وکارهای نوپا جهت حضور در الکامپ سال جاری فراهم کند. 
      
     سخنگوی کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ با تاکید بر اینکه حضور چنین شرکت‌هایی فرصت‌های تجاری فراوانی را برای آن‌ها فراهم می‌کند گفت: حضور و اجتماع شرکت‌های بزرگ و سرمایه‌گذاران صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در نمایشگاه الکامپ فرصتی را برای کسب‌وکارهای نوپا فراهم می‌کند تا برای طرح‌هایشان سرمایه‌گذار پیدا کنند و علاوه بر آن با ارائه طرح‌های جدید و خلاقانه خود در نمایشگاه با مخاطبان و مشتریان بالقوه خود ارتباط برقرار کرده و با معادلات بازار آشنا می‌شوند.
     شرایط حضور شرکت‌های نوپا در نمایشگاه الکامپ به شرح زیر است:
      
     1.  کمتر از یک سال از تاسیس آن‌ها گذشته باشد.
     2.  محصول یا خدمت نوآورانه آن‌ها به مرز ارائه تجاری رسیده باشد.
     3.  برای رفع یک مشکل یا بهبود شرایط در میهن اسلامی تلاش کنند.
      
     کسب‌وکارهای نوپایی که علاقه‌مند به حضور در نمایشگاه الکامپ بیست و یکم با حمایت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور هستند، مشخصات و طرح‌های خود را تا پایان سه‌شنبه هفدهم آذرماه به نشانی الکترونیک Info@irannsr.org ارسال کنند. 
      
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان