سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • کمیته اجرایی الکامپ 21 تشکیل شد

     کد: 19306
     تاریخ: ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 1204
     در دومین جلسه کمیته سیاستگذاری الکامپ بیست و یک، کمیته اجرایی این رویداد بین المللی و اعضای آن انتخاب شدند.

      به گزارش روابط عمومی نصر کشور، باقر بحری به عنوان سخنگوی کمیته به همراه کاوه ثروتی و محمد اطرج اعضای اصلی کمیته اجرایی الکامپ بیست و یکم را تشکیل می دهند.

     بحری با اشاره به اینکه کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد، گفت: کمیته اجرایی اولین نشست خود را با حضور مدیرعامل شرکت مدیریت تجارت راهکار کوشا، مجری نمایشگاه و همچنین با حضور رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برگزار کرد. در این نشست هماهنگی های لازم برای اجرای بدون نقص پیش ثبت نام الکامپ که در روز شنبه ساعت 10 صبح خواهد بود، انجام شد.
     بحری به عنوان سخنگوی کمیته اجرایی الکامپ 21 با اشاره به وظایف این کمیته افزود: تعامل و ارتباط مستمر بین کمیته سیاستگذاری با شرکت مجری، نظارت بر عملکرد و پیشرفت امور برگزاری، ارائه گزارش عملکرد به کمیته سیاستگذاری از جمله مهم ترین وظایف این کمیته است.
     این عضو شورای مرکزی در ادامه با تاکید بر اینکه باید نمایشگاهی با حداکثر استانداردهای روز دنیا برگزار کنیم، افزود: باوجود خدشه و لطمه هایی که طی سال های گذشته بر الکامپ وارد شده سازمان به عنوان برگزار کننده تمام تلاش خود را در جهت برگزاری نمایشگاهی با کیفیت و متناسب با استانداردهای جهانی به کار خواهد گرفت. 
     در این نشست مقرر شد، اعضای کمیته اجرایی جلسات منظم روزانه با هدف ارائه گزارش عملکرد از میزان پیشرفت امور و اقدامات انجام شده برگزار کنند. 
     در آینده شما را در جریان آخرین تصمیمات کمیته اجرایی الکامپ قرار خواهیم داد.
      
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان